שקיות כרית
שקיות כרית הן שקיות שטוחות עם הלחמה בשלושה צדדים. השקיות מיוצרות אצלינו, לכל לקוח בהתאמה אישית. ניתן לבצע שקית כרית בכל גודל רצוי. השקיות מיוצרות במגוון חומרים והרכבים. ניתן להוסיף זיפר לסגירה חוזרת וחור לתליה. כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה.
שקיות כרית
שקיות כרית הן שקיות שטוחות עם הלחמה בשלושה צדדים. השקיות מיוצרות אצלינו, לכל לקוח בהתאמה אישית. ניתן לבצע שקית כרית בכל גודל רצוי. מיוצרות במגוון חומרים והרכבים. ניתן להוסיף זיפר לסגירה חוזרת וחור לתליה. כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה.
למה זה טוב?

שקית כרית מתאימה לאריזה שאין צורך שתעמוד בפני עצמה על המדף. יכולה להיות שקית לתליה (ואז ניתן להוסיף חור תליה), שקית להקפאה או קירור, שקית שעומדת במעמד חיצוני, שקית לזרעים, שקיות לכמויות קטנות וכל סיבה שנוחה לכם.

השקית מתאימה לאריזה ידנית או למכונות אוטומטיות וחצי אוטומטיות. ניתן להדפיס עליה כל גרפיקה ולהוסיף לה זיפר לסגירה חוזרת וגם חור לתליה או לנשיאה. מתאימה במיוחד לאריזת: זרעים, פירות קפואים, עוגיות וחטיפי בריאות בשקית אישית, מזון קפוא, מוצרי קופה לתליה, רכיבים אלקטרוניים, שקית פנימית למארזים, שקיות מוסדיות ועוד ועוד. 

ממה זה עשוי?

אנחנו מייצרים שקיות כרית ממגוון חומרים והרכבים:

הרכבים שקופים – על בסיס PET+PE במגוון רחב של עוביים. יתן להדפיס על כל שטח השקית (דפוס מלא) או להשאיר חלון שקוף שדרכו ניתן לראות את המוצר הנארז.

הרכבים על בסיס אלומיניום – האלומיניום שומר על טריות החומר הנארז ומתאים לאריזת מוצרים רגישים ללחות ולאור. ניתן לייצר שקית על בסיס יריעת אלומיניום גם מטעמים עיצוביים (הוספת ברק או מראה מטלי) וגם כבסיס לגרפיקה מוזהבת.

שקית נייר – אנחנו מייצרים שקיות מודפסות על נייר חום או לבן עם תוספת אלומיניום או ללא. שקיות אלה יכולות להיות עם כל התוספות הרגילות שיש בשקית כלומר, מודפסות, עם זיפר או עם חור לתליה

יש עוד מגוון רחב של חומרים ואפשרויות, צרו איתנו קשר ונוכל להתאים במיוחד עבורכם הרכב מתאים.

תנו לנו לעזור לכם!!!

אנחנו יודעים לייצר שקיות כרית במגוון רחב מאוד של מידות, כמעט ללא מגבלות!!! השקית מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם ולמידות שאתם צריכים

כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה וללא התחייבות להדפסה נוספת. מחלקת הגרפיקה שלנו תשמח לסייע בהכנת השקית לדפוס ובכל עצה מקצועית נוספת.

זה הזמן לתת לעצמכם הזדמנות לייצר שקית במיתוג אישי שלכם, זה הזמן לעשות שקית לכל תערוכה, מוצר או אירוע בכיתוב מיוחד או בגרפיקה משתנה. השילוב המושלם בין דפוס איכותי לשקית מקצועית הניתנת לביצוע בכמויות קטנות ובזמן אספקה מהיר במיוחד

נשארו לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים להתקשר 08-6829848
או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

סגירת תפריט
small_c_popup.png

בקשת הצעת מחיר:

דילוג לתוכן