שקיות דויפק
שקיות דויפאק הן למעשה שקיות בעלות תחתית, המאפשרת לשקית לעמוד בפני עצמה על המדף. השקיות מיוצרות אצלינו, לכל לקוח בהתאמה אישית, כל זה הופך את השקית הזו למוצר המוביל בתחום האריזה הגמישה. כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה.
גלילים
שקיות דויפאק הן למעשה שקיות בעלות תחתית, המאפשרת לשקית לעמוד בפני עצמה על המדף. השקיות מיוצרות אצלינו, לכל לקוח בהתאמה אישית, כל זה הופך את השקית הזו למוצר המוביל בתחום האריזה הגמישה.
למה זה טוב?

שקית הדויפק שלנו מתאימה לכל מי שרוצה לארוז משהו. מאורז ועד רכיבים אלקטרוניים, ממוצרים אורגניים ועד מתנות ללקוחות. השקית מתאימה לאריזה ידני או למכונות אוטומטיות וחצי אוטומטיות. ניתן להדפיס עליה כל גרפיקה ולהוסיף לה זיפר לסגירה חוזרת וגם חור לתליה או לנשיאה. מתאימה במיוחד: למוצרי מזון, לזרעים, לפירות יבשים או פיצוחים, לאבקות וקמחים, למוצרי קוסמטיקה, כאריזה למוצרי אלקטרוניקה או צעצועים ועוד ועוד

ממה זה עשוי?

אנחנו מייצרים שקית דויפק ממגוון חומרים והרכבים:

הרכבים שקופים – על בסיס PET+PE במגוון רחב של עוביים. ניתן להדפיס על כל שטח השקית (דפוס מלא) או להשאיר חלון שקוף שדרכו ניתן לראות את המוצר הנארז.

הרכבים על בסיס אלומיניום – האלומיניום שומר על טריות החומר הנארז ומתאים לאריזת מוצרים רגישים ללחות ולאור. ניתן לייצר שקית על בסיס יריעת אלומיניום גם מטעמים עיצוביים (הוספת ברק או מראה מטלי) וגם כבסיס לגרפיקה מוזהבת.

שקית נייר – אנחנו מייצרים שקיות מודפסות על נייר חום או לבן עם תוספת אלומיניום או ללא. שקיות אלה יכולות להיות עם כל התוספות הרגילות של שקית דויפק, כלומר, עומדות עם תחתית, מודפסות, עם זיפר או עם חור לתליה

יש עוד מגוון רחב של חומרים ואפשרויות, צרו איתנו קשר ונוכל להתאים במיוחד עבורכם הרכב מתאים.

הגודל כן קובע!!!!!

אנחנו יודעים לייצר שקיות דויפאק במגוון רחב מאוד של מידות. השקית מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם ולמידות שאתם צריכים

כל השקיות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה וללא התחייבות להדפסה נוספת. מחלקת הגרפיקה שלנו תשמח לסייע בהכנת השקית לדפוס ובכל עצה מקצועית נוספת.

זה הזמן לתת לעצמכם הזדמנות לייצר שקית במיתוג אישי שלכם, זה הזמן לעשות שקית לכל תערוכה, מוצר או אירוע בכיתוב מיוחד או בגרפיקה משתנה. השילוב המושלם בין דפוס איכותי לשקית מקצועית הניתנת לביצוע בכמויות קטנות ובזמן אספקה מהיר במיוחד

נשארו לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים להתקשר 08-6829848
או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

סגירת תפריט
small_c_popup.png

בקשת הצעת מחיר:

דילוג לתוכן