זה מתאים לכולם!

השילוב של דפוס דיגיטלי איכותי, שלא דורש השקעה בגופי הדפסה והתחייבות להדפסה קבועה וחד פעמית, ביחד עם היכולות שלנו לספק שקית או גליל בכל מידה ומכל סוג, גם בכמויות קטנות, גורמת לנו להתאים לכל עסק ולכל מטרה.

אצלינו אפשר הכל, ולא אומרים לא לשום רעיון! אז אם יש לכם יוזמה, רעיון, מחשבה או פרוייקט אתם מוזמנים ליצור קשר ואנחנו נתאים עבורכם מוצר שלכם. ניתן למתג כל שקית, לבצע ניסיונות, להכניס מוצר חדש ולא להגביל את עצמכם עם כמות הגרפיקות והשינויים

המכונה הדיגיטלית שלנו (HP INDIGO 20,000) מדפיסה עד לרוחב של 740 מ"מ. 

אנחנו יודעים לייצר שקיות במגוון רחב מאוד של מידות. השקית מותאמת באופן אישי לצרכים שלכם ולמידות שאתם צריכים

ממה זה עשוי?

יש אינסוף הרכבים ואפשרויות- אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חומרים: פוליאסטר (PET), פוליאתילן (PE), אלומיניום (AL), נייר לבן או חום, פוליאסטר מצופה (PET PVDC) ועוד

אנחנו נעזור לכל אחד להתאים חומרי גלם במבנה המתאים למוצר ולמכונת האריזה. צוות שלנו ילווה את הרצת המוצר על המכונה ויטפל במקרה של תקלה או רצון לשינוי או שיפור.

צרו איתנו קשר ונעזור בהתאמה אישית

ראשית, ההדפסות באיכות מדהימה! שנית, אין צורך בתשלום נוסף על גופי הדפסה יקרים ובתשלום נוסף על ביצוע שינויים. אצלינו ניתן לתקן כל גרפיקה ברגע. והכי חשוב הרעיון הדיגיטלי פותח אפשרויות חדשות: גרפיקות משתנות, ריבוי סדרות ומוצרים, מידע מתחלף על האריזה. הדפוס הדיגיטלי נותן מענה לחדשנות ורעננות כל הזמן.

בוודאי! אנחנו תמיד שמחים כאשר הלקוח הוא חלק מהתהליך. אנחנו מזמינים את הלקוחות והמתעניינים לתאם ביקור, להגיע ולהתרשם מיכולות המפעל ולתכנן איתנו את העבודה הבאה שלכם.

נשארו לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים להתקשר 050-7244335
או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

סגירת תפריט
small_c_popup.png

בקשת הצעת מחיר:

דילוג לתוכן