גלילים
המקצועיות שלנו היא בייצור יריעות רב שכבתיות (למינטים). אנחנו מייצרים גלילים המורכבים משתיים ועד ארבע שכבות.

ביצוע הלמינציה בלמינטור מבוסס חום (KARLVILLE- Pack Ready Lamination), טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ערכי למינציה יוצאים מן הכלל, ללא דבקים וממסים וכתוצאה מכך- ללא צורך בתהליך ייבוש והמתנה לאחר הלמינציה (קיורינג).

הגלילים מתאימים לעבודה במכונות אריזה אוטומטיות.

כל היריעות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של
HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה.
גלילים
המקצועיות שלנו היא בייצור יריעות רב שכבתיות (למינטים). אנחנו מייצרים גלילים המורכבים משתיים ועד ארבע שכבות.

ביצוע הלמינציה בלמינטור מבוסס חום (KARLVILLE- Pack Ready Lamination), טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ערכי למינציה יוצאים מן הכלל, ללא דבקים וממסים וכתוצאה מכך- ללא צורך בתהליך ייבוש והמתנה לאחר הלמינציה (קיורינג)

הגלילים מתאימים לעבודה במכונות אריזה אוטומטיות.
כל היריעות מודפסות בדפוס דיגיטלי איכותי (במכונת 20,000 של HP INDIGO) ללא עלות נוספת של גופי הדפסה.

למה זה טוב?

כמו כל יצרן אריזות אחר, אנחנו נותנים ללקוח אפשרות לקבל יריעות מודפסות לעבודה על מכונות אוטומטיות. האפשרות לקבל גלילים בכמות קטנה, במגוון רב של גרפיקות ובמהירות שיא, פותחת אפשרויות חדשות. אצלינו בשיטה הדיגיטלית, ניתן להזמין גלילים בכמויות קטנות, לצרכי הרצת מוצר חדש, קידום מכירות, בדיקת שוק, מוק-אפ, וגם אם נדרשת כמות רבה של גרפיקות (על מנת לחסוך בעלויות גבוהות של ביצוע גופי הדפסה)

ממה זה עשוי?

יש אינסוף הרכבים ואפשרויות, אנחנו נעזור לכל אחד להתאים חומרי גלם במבנה המתאים למוצר ולמכונת האריזה. צוות שלנו ילווה את הרצת המוצר על המכונה ויטפל במקרה של תקלה או רצון לשינוי או שיפור.

אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חומרים: פוליאסטר (PET), פוליאתילן (PE), אלומיניום (AL), נייר לבן או חום, פוליאסטר מצופה (PET PVDC) ועוד

ניתן לקבל: הרכבים שקופים – על בסיס PET+PE במגוון רחב של עוביים.  ניתן להדפיס על כל שטח השקית (דפוס מלא) או להשאיר חלון שקוף שדרכו ניתן לראות את המוצר הנארז

הרכבים על בסיס אלומיניום – האלומיניום שומר על טריות החומר הנארז ומתאים לאריזת מוצרים רגישים ללחות ולאור. ניתן לייצר יריעה על בסיס אלומיניום גם מטעמים עיצוביים (הוספת ברק או מראה מטלי) וגם כבסיס לגרפיקה מוזהבת.

הדפסה על נייר – אנחנו מייצרים יריעות נייר חום או לבן עם תוספת אלומיניום או ללא ומדפיסים עליהן הדפסה חיצונית.

יש עוד מגוון רחב של חומרים ואפשרויות, צרו איתנו קשר ונוכל להתאים במיוחד עבורכם הרכב מתאים.

תנו לנו לעזור לכם!!!

אנחנו יודעים לעזור, להתאים ולכוון. נוכל יחד למצוא את ההרכב המתאים למוצר שלכם ולמכונה, נוכל לעזור לשפר את המוצר הקיים או לבצע הרכב לפי בחירתכם. הצוות שלנו יוכל ללוות אתכם מבחירת החומר, דרך ההדפסה והייצור פה במפעל ועד להרצת המכונה אצלכם.

זה הזמן לתת לעצמכם הזדמנות לייצר גליל במיתוג אישי לכל לקוח ולכל תחום, זה הזמן לעשות מוצר לכל תערוכה או אירוע בכיתוב מיוחד או בגרפיקה משתנה. 

למה לקחת סיכון עם ביצוע יקר של גופי הדפסה והתחייבות לטווח ארוך? אם אפשר לייצר כמות קטנה לניסיון או הרצה. 

למה להזמין כמות גדולה מהרצוי, לשלם על מלאי יקר ולזרוק חומר לפח בסוף כל רבעון/ שנה/ גרפיקה/ חיי מדף של חומר? אם אפשר לקבל גליל ב-10 ימים ולייצר רק את הכמות הנדרשת בכל פעם.

זהו השילוב המושלם בין דפוס איכותי לגליל מקצועי הניתן לביצוע בכמויות קטנות ובזמן אספקה מהיר במיוחד.

נשארו לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים להתקשר 050-7244335
או השאירו פרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

סגירת תפריט
small_c_popup.png

בקשת הצעת מחיר:

דילוג לתוכן